İŞİNİZİ BAŞARI İLE YÜRÜTÜN VE YÖNETİN

Ofisinizde ya da Cloud(“bulut” sistemi) üzerinde kurulu olsa da, hareket halindeyken dahi mobil uygulamamıza erişebilirsiniz. İşiniz büyüdüğü sürece de, uygulamayı ortaya çıkaran ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde şekillendirebilir ya da geliştirebilirsiniz. Basit ve bütünleşmiş(entegre) bir çözüm olarak, tüm iş sisteminizi net bir şekilde görmeniz için uçtan uca görünürlük sağlar ve operasyonunuzun her alanını tam olarak kontrol edebilmenize olanak verir. İşle ilgili tüm kritik bilgiyi depolar ve gerçek zamanlı tüm bilgilerinize erişiminizi sağlar. Geleneksel mali programlar ve hesap tablolarından farklı olarak, iş sahanızla ilgili kilit noktaları yönetmeniz için neye ihtiyacınız varsa onu sunar.

Satış

Kotaları, müşteri siparişlerini, teslimatları kolayca oluşturur, sermaye dengelerini günceller ve tüm faturalar ile borçlular hesaplarını yönetir.

Finans

Defterikebir, hesap kurulum ve bakımları, günlük girdileri, çok boyutlu maliyet merkezleri, dış kaynaklı para düzenlemeleri ve bütçe işlemleri dâhil finans işlemlerinizi yönetir.

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

Profiller, iletişim bilgisi özetleri, hesap dengeleri ve satış öngörüleri planları dâhil her türlü müşteri ve tedarikçi bilgisini kontrol altında tutar.

Stok Kontrolü

Stok seviyelerini, malzeme yönetimini, fiyat listelerini, özel fiyat anlaşmalarını, depolar arası taşımaları ve stok işlemlerini yönetir.

Malzeme İhtiyaçları Planlama (MİP)

Üretim planlamacıları ve alıcılar için verimlilik gösteren basit ama güçlü planlama sistemi ile birçok kriteri baz alarak üretim ve satın alma için malları düzenler ve yönetir.

Hizmet

Hizmet operasyonları, hizmet sözleşme yönetimleri, hizmet planlama ve müşteri etkileşimleri aktiviteleri takibi için destek sağlayarak hizmet birimlerinin potansiyelini en uygun hale getirir.

Şirketlerarası Entegrasyon

Bir çok kurum arasında şirketler arası işlemleri yürütür. Bir şirketin fiziksel ve sanal alanları arasında kaynak ve bilgi paylaşımında bulunarak, konsolide(birleştirilmiş) rapor oluşturulmasına olanak sağlar.

Raporlama ve Mantıksal Analiz

İnteraktif kumanda paneli(gösterge tabloları) ile işiniz için gerçek zamanlı içgörü(kavrayış) edinmenizi ve en çok baskı yaratan sorularınıza cevap veren raporlar hazırlanmasını sağlar. Geçici (ad hoc) raporlama, bilginin kontrolünü kullanıcılara bırakarak, karar verme sürecinin daha iyi ve daha hızlı bir şekilde değerlendirilmesine destek olur.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN