SAP Business One Eksiksiz ve özelleştirilebilir bir çözüm

SAP Business One, işletmenizin tamamını net bir şekilde görmenizi ve operasyonlarınızı her yönüyle eksiksiz bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlayan tek ve entegre bir çözüm sunuyor. İşletmeye ilişkin bütün önemli bilgileri toplayarak şirket genelinde anında erişime ve kullanıma açıyor. Muhasebe paket programlarının ve tablolama programlarının aksine, ana iş alanlarınızı yönetmek için ihtiyacınız olanı size sunuyor.

Her işletme farklı olduğu için, SAP Business One esnek bir şekilde tasarlandı. İster yerleşik ister bulutta uygulansın, SAP Business One çözümüne herhangi bir mobil cihaz ile istediğiniz zamanda ve istediğiniz yerden erişebilirsiniz. SAP Business One hem SAP HANA® hem de Microsoft SQL sunucu platformları üzerinde çalıştığı için, işletmenize en uygun olan platformu seçebilirsiniz.

Üstelik, çalışanlarınız SAP Business One’ı daha ilk günden kullanmaya başlayabilir. İşletmeniz büyüdükçe, SAP Business One’ı da değişen ihtiyaçlarınıza uygun şekilde özelleştirebilir ve kapsamını genişletebilirsiniz.

İşletmenizi yurt dışına mı taşımak istiyorsunuz? 700’den fazla SAP Business One iş ortağından oluşan kapsamlı ağımız, 27 dili ve 43 ülkeye özel sürümü sunuyor ve destekliyor.